Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Avni Çelik’in Mesajı

Kıymetli Paydaşlarımız,

Yeni seneye, Türkiye adına sürekli gelişim yılı olması temennisiyle başladık.

Ülkemiz 2018'de, global ekonomik dalgalanmaların yaşandığı bir dönemde, dünya devletleri arasında güçlü bir oyuncu olma hedefiyle büyümesine devam etti. 2019'da da aynı ivmeyle büyüyeceğine inanıyoruz.

Dünyada gayrimenkul sektörü özellikle nüfusun hızla artış gösterdiği ülkelerde gelişiyor ve ilerleyen teknolojiler sektörü şekillendiriyor. Türk inşaat ve gayrimenkul sektörü de dinamik yapısı, kendisine bağlı 250 alt sektör ve 2 milyona yakın istihdam kapasitesi ile ekonomimizin amiral gemisi olma görevini sürdürüyor.

2019 ile birlikte tasarruf ekonomisine yoğunlaşmamız gereken bir döneme giriyoruz. Siyasi istikrarın sağladığı güven ve pratik bir ülke olarak ani pozisyon alabilme yeteneğimiz ile önümüzdeki tüm engelleri aşacağımıza inancımız sonsuz.

Türkiye'de örnek yaşam alanları ve ticari projeler geliştiren Sinpaş GYO, Türkiye'nin büyüme yolculuğuna deneyimi ve uzmanlığı, yeniliklere duyduğu heyecan ve ilkleri gerçekleştirme cesaretiyle yön veriyor.

İstanbul’da; Finans Şehir, Queen Bomonti, Metrolife, Gökorman, Aydos Country Ankara’da; Altınoran, Marina Ankara ve Ege Vadisi, Bursa’da; Bursa Modern projelerimizin başarıları her yönden takdir ediliyor.

Sinpaş GYO olarak, geliştirdiğimiz emsalsiz projeler ve kazandığımız ödüllerle hem marka kimliğimizi hem de finansal kimliğimizi büyütüyoruz. Binlerce kişiye Sinpaş ile başlayan yeni hayatlarının anahtarını vermemiz başarımızın en belirgin ispatı.

Sinpaş için 2018, istikrarın 47 senedir olduğu gibi sürdüğü başarılarla dolu bir yıl oldu. Yeni yılda da üretim, istihdam ve ciro hedeflerimizde çıtayı daha da yükseğe taşıyacak ve hedefimizi aşacağız. Yine çok çalışıp yaptığımız işin üstesinden geleceğiz. Ve bunu hep birlikte başaracağız.

Tüm başarılarımızda, yol arkadaşımız olan müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve tüm paydaşlarımızın bize güç veren varlıkları ve katkılarının payı büyük.

Her zaman işini önemseyen, her dönemde örnek bir firma olmaya odaklanan Sinpaş Ailesi 2019 yılında da kurum kültürüne yakışan başarılara sizinle birlikte imza atacak.

Saygılarımla,

Dr. Avni Çelik
İnşaat Mühendisi
Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı